Evropa Otázky a odpovědi

Evropa Otázky a odpovědi
-16%
sleva

HRA: Evropa Otázky a odpovědi

Ukažte své znalosti o Evropě! Je všeobecně známé, že Česká republika leží v Evropě a že Evropa je naším domovem. Jak dobře ale vlastně známe Evropu? ... (celý popis)
Titul je skladem >20ks - odesíláme ihned
Vaše cena s DPH:  699 Kč 587
+
-
rozbalKdy zboží dostanu
19,6
bo za nákup
rozbalVýhodné poštovné: 29Kč
rozbalOsobní odběr zdarma


hodnoceni - 70.7%hodnoceni - 70.7%hodnoceni - 70.7%hodnoceni - 70.7%hodnoceni - 70.7% 90%   celkové hodnocení
4 hodnocení + 0 recenzí

Specifikace
Výrobce: Albi
Médium: HRA
Doba hraní: 45+
Věková kategorie: 12+
EAN: 8590228091017
Popis

Ukažte své znalosti o Evropě! Je všeobecně známé, že Česká republika leží v Evropě a že Evropa je naším domovem. Jak dobře ale vlastně známe Evropu? V této vědomostní hře najdete 2 400 zajímavých otázek týkajících se Evropy a jejích obyvatel.

Další popis

Evropa otázky a odpovědi je pokračováním veleúspěšné hry Česko otázky a odpovědi. Hráči si tentokráte rozšíří obzory i o problematiku mimo hranice naší vlasti. Evropa otázky a odpovědi je zábavná hra pro zvídavé Evropany! Je všeobecně známé, že Česká republika leží v Evropě a že Evropa je naším domovem. Jak dobře ale vlastně známe Evropu? V této vědomostní hře najdete 2400 zajímavých otázek týkajících se Evropy a jejích obyvatel. Otázky jsou rozděleny do šesti okruhů? Historie, kultura, příroda, věda, technika, geografie, sport a různé. Během hry si nejen užijete spoustu zábavy, ale také se o svém světadílu dozvíte mnoho zajímavých informací. K tomu, abyste ve hře zvítězili, budete kromě znalostí potřebovat i trochu štěstí. Herní materiál: - 400 karet s 2400 otázkami a odpověďmi - herní plán - 6 figurek - 36 žetonů s mapou Evropy v šesti barvách - kostku - česká pravidla Příklady otázek: Historie: otázka: Který portugalský mořeplavec se stal indickým místokrálem? odpověď: Vasco de Gama Příroda a věda: otázka: Duhovec jednobarevný je druh a) motýla b) hada c) zpěvného ptáka? odpověď: druh hada Kultura: otázka: Jak se jmenuje nejznámější anglický renesanční spisovatel a dramatik, který napsal hry Večer tříkrálový, Jak se vám líbí? Nebo Zkrocení zlé ženy? odpověď: William Shakespeare Geografie: otázka: Botnický záliv, část Baltského moře, leží mezi dvěma státy. Kterými? odpověď: mezi Švédskem a Finskem Sport: otázka: Jakou výšku má kůň, přes něhož skáčou gymnastky? Tolerance 10 cm odpověď: 125 cm Různé: otázka: Uveďte alespoň jeden evropský stát, jehož vlajka je čistě modro-bílá odpověď: Finsko, Řecko


Předmětná hesla
Zařazeno v kategoriích
Recenze a komentáře k titulu
Zatím žádné recenze.