Cesty za zlatem – Fantasy karetní hra

Cesty za zlatem - Fantasy karetní hra
-16%
sleva

Karty: Cesty za zlatem
Autor: Jan Bílý
Podnázev: Fantasy karetní hra

Cesty za zlatem jsou fantasy karetní hrou, v níž hráči vysílají do krajin patřičně vybavené skupiny svých tvorů (rytíři, netvoři, kouzelníci, divoši, otroci, zvířata atd.) a snaží se najít a získat co nejvíce zlata. Bojují mezi sebou, ... (celý popis)
244
Produkt teď bohužel není dostupný.


»hlídat dostupnost

hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%   celkové hodnocení
0 hodnocení + 0 recenzí

Specifikace
Výrobce: Jan Bílý
Rok vydání: 2014
jazyk: česky
Médium: Karty
Doba hraní: 20-45 min
Počet hráčů: 2+
Věková kategorie: 12+
Popis

Cesty za zlatem jsou fantasy karetní hrou, v níž hráči vysílají do krajin patřičně vybavené skupiny svých tvorů (rytíři, netvoři, kouzelníci, divoši, otroci, zvířata atd.) a snaží se najít a získat co nejvíce zlata. Bojují mezi sebou, bojují s nepřátelskými tvory v krajinách a někdy proti nim stojí i nejmocnější kouzelník světa či samotní rytíři Spravedlivého řádu. Vítězí ten, kdo nasbírá nejvíce zlata nebo ve finále rozdrtí království svých soupeřů.

Nepřítomnost klasické herní desky, kterou nahrazují dvě větší karty krajin (Temný prales a Údolí veleještěrů) a částečně i stůl, umožňuje hře neskutečné množství variací. Herní balíček obsahuje 96 hracích karet, 2 větší karty (krajiny), hrací kostku a pravidla. Hra rozvíjí schopnosti čtenářské gramotnosti, představivosti, logiky, základních matematických úkonů (sčítání, odčítání) a procvičuje paměť.

Předmětná hesla
Recenze a komentáře k titulu
Zatím žádné recenze.