Nevyzpytatelní

Nevyzpytatelní
-11%
sleva

HRA: Nevyzpytatelní

Parník Atlantika je na cestě do Bostonu. V patách mu však jsou temné stíny, které se drží mimo dohled těsně pod vlnami. Někteří z vašich spolucestujících se chovají nepřirozeně a se zoufalou touhou zírají do moře. Vaše sny sužují děsivé ... (celý popis)
1 957
Produkt teď bohužel není dostupný.


»hlídat dostupnost
rozbalKdy zboží dostanu
65,2
bo za nákup
rozbalVýhodné poštovné: 0Kč
rozbalOsobní odběr zdarma

hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%hodnoceni - 0%   celkové hodnocení
0 hodnocení + 0 recenzí

Specifikace
Výrobce: » Fantasy Flight Games
Rozměr: 31x30.5x10
Médium: HRA
Doba hraní: 2-4 hod.
Počet hráčů: 3-6
Věková kategorie: 16+
EAN: 8595680301827
Popis

Parník Atlantika je na cestě do Bostonu. V patách mu však jsou temné stíny, které se drží mimo dohled těsně pod vlnami. Někteří z vašich spolucestujících se chovají nepřirozeně a se zoufalou touhou zírají do moře. Vaše sny sužují děsivé podmořské noční můry. A aby toho nebylo málo, došlo k vraždě cestujícího.


Běh dní určuje podezírání, skrytá loajalita a pokřivená strategie! V Nevyzpytatelných se spolu s přáteli ujmete řízení parníku. Mějte se však na pozoru, ne všem se dá věřit. Zatímco ohyzdní hlubinní vyráží z nezměrných hloubek oceánu, může v kterémkoliv hráči skrytě číhat proradný vyznavač nebo děsivý hybrid hlubinného. K nikomu se neotáčejte zády. Zachránit loď před pádem do bezedných vod bude vyžadovat veškerou snahu. Postavte se nekonečným řadám hlubinných, odhalte zrádce a doveďte Atlantiku bezpečně domů. Tohle jsou Nevyzpytatelní!


Obsah balení:
1 průvodce hrou o 1 přehled pravidel o 1 hrací plán se čtyřmi kotouči zdrojů o 22 plastových figur nestvůr
10 tabulek postav o 3 přehledové karty zrádce o 6 přehledových karet hráče o 10 figurek postav o 1 žeton aktivního hráče o 4 prstence zrádců
9 žetonů cestujících o 1 osmistěnná kostka o 1 ukazatel cestování o 1 ukazatel rituálu o 14 karet rolí o 70 karet mýtů o 2 karty titulů o 20 karet kouzel
20 karet trasy o 20 karet předmětů o 9 karet poškození lodi o 10 karet činů o 126 karet dovedností

Předmětná hesla
Zařazeno v kategoriích
Recenze a komentáře k titulu
Zatím žádné recenze.